Etrafınızdaki zayıfların gücü siz olun. EĞİTİM PROGRAM SAATLERİMİZ
Forklift Kiralama
Geri Dön Sporcumuz Damla Dinçer Dünya Şampiyonu

Manisa Muaythai Akademi (MMA)  sporcumuz 13 yaşındaki Damla Dinçer, Tayland'da düzenlenen Yıldızlar Muay Thai Dünya Şampiyonası'nda 58 kiloda altın madalya kazanarak adını dünyanın zirvesine yazdırdı.

Bankok'ta 3 Ağustos'ta başlayan şampiyonada rakiplerini birer birer dize getirip finale yükselen 13 yaşındaki Damla, finalde Taylandlı Thıpawan Phumboonak'ı nakavtla (KO) mağlup ederek yıldızlarda dünya şampiyonu oldu. Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu olan Damla'nın başarısı Manisa'da da büyük sevinç yarattı.

Dünya şampiyonu sporcuyu kutlayan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, "Geçen ay Nevşehir' de yapılan turnuvada Türkiye şampiyonu olarak dünya şampiyonasına katılmaya hak kazanan Damla Dinçer'in, muay thai sporunun anavatanı kabul edilen Tayland'da, ev sahibi ülkenin bir sporcusunu nakavt ederek altın madalya kazanması, elde ettiği başarıyı daha da anlamlı kılmıştır. Milli takım adına ilk altın madalyasını kazanan sporcumuzu kutlar, başarısının devamını dilerim" dedi.

- Manisa

Kaynak: DHA
Manisa Muay Thai Akademi © 2019
Muay Thai Akademi Manisa’da Hizmet Vermektedir.
Şehitler Mahallesi Ahmet Bedevi Caddesi.
Aras Kargo Mesir Şubesi Karşısı Şehzadeler/Manisa
Şehitler Mahallesi Ahmet Bedevi Caddesi.
Aras Kargo Mesir Şubesi Karşısı Şehzadeler/Manisa
Muay Thai Eğitim Merkezi Manisa’da Hizmet Vermektedir.