Etrafınızdaki zayıfların gücü siz olun. EĞİTİM PROGRAM SAATLERİMİZ
Forklift Kiralama
Geri Dön Avrupa Kupasından 2 Madalya ile döndük tebrikler Beyza ve Şükran

Manisa Muaythai Akademi (MMA) Muay Thai sporcuları Şükran Öncü ve Beyza Nur Karabiber, 14 – 18 Kasım tarihleri arasında Antalya’da yapılan Muay Thai Avrupa Kupası müsabakalarında 2 ve 3.’lük kupasını Manisa’ya kazandırdılar.

Manisa Muaythai Akademi (MMA) sporcuları, Antalya’da gerçekleşen 30 Ülkeden 1040 sporcunun katıldığı Muay Thai Avrupa Kupasında, iki dereceyle döndü. Türk Milli Takımında yarışan Manisa Muaythai Akademi (MMA) Sporcuları Şükran Öncü müsabakalarda Avrupa ikincisi olurken, Beyza Nur Karabiber’ de üçüncülük kupasını Manisa’ya kazandırdı.

Antalya’da gerçekleşen Avrupa Şampiyonasından başarıyla dönen sporcuları tebrik eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Manisalı sporcularımız Şükran Öncü ve Beyza Nur Karabiber kardeşlerimizi Antalya’da gerçekleşen Avrupa Muay Thai şampiyonasında elde ettikleri başarı nedeni ile tebrik ediyorum. 14 – 18 Kasım tarihleri arasında yapılan müsabakalarda Şükran Öncü kardeşimiz Avrupa ikincilik kupasını, Beyza Nur Karabiber kardeşimizde üçüncülük kupasını Manisamıza kazandırmış bizlerin göğsünü kabartmıştır. Bizim gençlerimiz imkânlar verilmesi halinde kendi azimleri ve becerileriyle güzel başarılara imza atıyorlar. Uluslararası arenalarda şanlı Türk Bayrağını göndere çektirip onlarca ülkeden gelen heyetlerin önünde İstiklal Marşımızı büyük bir gururla okuyorlar. Onların bu başarıları da bizlerin göğsünü kabartıyor. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve spor alışkanlığını kazandırmak için kurduğumuz Şehzadeler Belediyesi Gençlik Spor Kulübümüzün sporcuları burada aldıkları eğitimlerin ardından hem ülke içerisinde hem de Dünya çapında birçok başarılara imza atmıştır. Bu başarılara imza atan tüm sporcularımız ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Manisa Muay Thai Akademi © 2019
Muay Thai Akademi Manisa’da Hizmet Vermektedir.
Şehitler Mahallesi Ahmet Bedevi Caddesi.
Aras Kargo Mesir Şubesi Karşısı Şehzadeler/Manisa
Şehitler Mahallesi Ahmet Bedevi Caddesi.
Aras Kargo Mesir Şubesi Karşısı Şehzadeler/Manisa
Muay Thai Eğitim Merkezi Manisa’da Hizmet Vermektedir.